Ana Sayfa Özel Şirketler Tempo Çağrı Merkezi Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Tempo Çağrı Merkezi Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

535
Çağrı merkezi çalışanı

Tempo Çağrı Merkezi Personel Alımı 2021

Çağrı merkezi sektörü son zamanlarda büyük bir gelişme kaydetti.  Çağrı merkezlerine yapılan devlet desteğinin artması ile beraber önümüzdeki periyotta da çağrı merkezi sektöründe yer alan şirketlerin büyümelerini sürdüreceğini söyleyebiliriz. Bu sektörün öncü şirketlerinden bir tanesi olan Tempo İletişim de 2021 yılının kendileri için çok önemli olduğunu ve yeni yatırımlar büyüme hedeflerini gerçekleştireceklerini açıkladı. Tempo Çağrı Merkezi, müşteri hizmetleri ve tele-satış alanlarındaki yenilikçi yaklaşımları ile, Türkiye ekonomisine yön veren iş ortaklarına 2001 yılından bu yana yaratıcı, esnek, müşteri ve hedef odaklı, “Çağrı Merkezi Destekli Bütünleşik Hizmetler” sunmaktadır.

Tempo Çağrı Merkezi Afyonkarahisar, Şanlıurfa, Batman, İstanbul, Kütahya, İzmir illerinde 2 binden fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Tempo Çağrı Merkezi’nin başarılı büyümesi Japonya’nın lider şirketler topluluklarından Mitsui & Co. Ltd. ile 2013 yılı Ocak ayında gerçekleşen yatırım ortaklığı ile devam etmektedir.

Tempo Çağrı Merkezi İş İlanları 2021

Tempo Çağrı Merkezi, yeni anlaşmalar ile çok sayıda büyük şirkete hizmet vermeye başlamıştır. Bu sebepten dolayı ve büyüme isteklerini gerçekleştirebilmek adına 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini açıkladı. Tempo Çağrı Merkezi tarafından yayınlanmış olan iş ilanları içerisinde çok sayıda çağrı merkezi takım lideri, takım lideri, müşteri temsilcisi, iş geliştirme uzmanı, satış müdürü, bütçe ve raporlama uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, engelli personel alımı, kalite uzmanı alımı, bilgi güvenliği ve iş sürekliliği yöneticisi alımı gerçekleştirecektir. Tempo Çağrı Merkezi tarafından yayınlanmış olan iş ilanları içerisinde daha sayamadığımız çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Bu ilanların içerisinde en çok iş başvurusu yapılan pozisyon olan müşteri temsilcisi alımı için şirketin adaylarından istemiş olduğu başvuru şartlarını aşağıda paylaştık. İlgili ilana başvuruda bulunmadan önce belirttiğimiz şartları okumalısınız.

  • En az lise mezunu,
  • Gündüz vardiyalarında esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
  • 19-40 yaş aralığında olan,
  • MS Office ve genel bilgisayar kullanımına hakim,
  • Takım çalışmasını seven,
  • Diksiyonu düzgün,
  • İletişim yeteneği güçlü,
  • İkna kabiliyeti yüksek,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya 1 yıl tecili bulunan.

Tempo Çağrı Merkezi İş Başvurusu 2021

Tempo Çağrı Merkezi full time personel alımı kadar part time ve engelli personel alımı da gerçekleştirmektedir. Aşağıda vermiş olduğumuz Tempo Çağrı Merkezi iş başvuru formunu kullanarak yapacak olduğunuz başvuru sırasında çalışmak istediğiniz ili, iş başvurusu yapmak istediğiniz pozisyonu ve isim soyisim gibi kişiler bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak girildiğinden emin olmalısınız. Aksi durumda yapacak olduğunuz başvurular değerlendirilmez. Daha sonra da önceden hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi sisteme yükleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu, Tempo Çağrı Merkezi insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Başvurusu olumlu bulunan adaylar da mülakat için görüşmeye çağrılacaklardır.

Tempo Çağrı Merkezi İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.tempocagri.com/is-basvurusu.html”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…