Ana Sayfa Özel Şirketler Tosçelik Profil ve Saç End İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Tosçelik Profil ve Saç End İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

836
Toscelik iş ilanları

Tosçelik Personel, Eleman ve İşçi Alımı 2021

Tosyalı Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan Tosçelik Profil ve Saç End. A.Ş. 1997 yılında kurulmuş olan bir şirkettir. Tosçelik İskenderun Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş bir şirkettir.  Şirket kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürdü ve sanayi borusu, kutu profil gibi ürünler üretmeye devam ettiler. Halen aktif olarak ülkemizin en büyük  500 şirketi arasında kendisine yer bulmaktadır.  Tosçelik insan kaynakları 2021 yılında da bu büyümenin istikrarlı bir şekilde devam edeceğini ve ihtiyaç kapsamında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılacağını belirtmiştir. Tosçelik açık pozisyonları, güncel iş ilanları, iş başvurusu, iş başvuru formu gibi detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Tosçelik Profil ve Saç End. A.Ş İş İlanları 2021

Tosçelik Profil ve Saç End. A.Ş. Osmaniye, Hatay, İstanbul gibi illerimizde fabrikalara ve üretim tesislerine sahiptir. Ülkemizde ilk yassı çelik üretimi tesisi yine bu büyük ve köklü şirketin bünyesindedir. Her gün yeni bir başarıya imza atan, bunların karşısında da sayısız ödül sahibi olan ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi durumunda bulunan Tosçelik, 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Tosçelik bünyesinde alınacak olan personeller için yayınlanacak kadrolarda çok sayıda ilköğretim, lise, ortaöğretim, ön lisans ve üniversite mezunu adayın iş başvurusu yapabileceği kadro ve pozisyon yer almaktadır. Bunların yanında bay ve bayan vatandaşlarımız, vasıfsız iş arayan, engelli personel alımı işi arayan ve eski hükümlü işçi işi arayan vatandaşlarımız için de çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda elektrikli otomasyon bakım mühendisi, satış uzmanı, eğitim birim yöneticisi, büro görevlisi, fabrika işçisi gibi çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecek. Peki bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır?

Tosçelik İş Başvurusu 2021

Tosçelik şirketini günümüzde ülkemizin en büyüklerinden birisi yapan temel prensipleri , şirket kültürünün tüm çalışanları tarafından benimsenmiş olmasıdır. Tosçelik insan kaynakları, takım çalışmasına uygun, öz verilir, öz güvenli ve Tosçelik markasını yukarılara taşıyacak adayları bünyesine iş başvurusu yapmaya davet etmektedir. Tosçelik iş başvurusu, kendi bünyesinde yayınlamış oldukları iş başvuru formu ile yapılmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya girerek anında Tosçelik iş başvurusu yapabilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu kontrol etmenizin ardından öz geçmişinizi gönderebilirsiniz. İnsan kaynakları bünyesinde bulunan açık pozisyonlar için uygunluğunuzu tespit ettiğinde ise, mülakat aşaması için çağrılır ve bu aşamayı da geçerseniz, bir Tosçelik çalışanı olmaya hak kazanırsınız. Tosçelik iş başvurusu ve iş başvuru formu hakkında sorularınızı veya sorunlarınızı yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Tosçelik İş Başvuru Formu 2021 için [link url=”http://www.tosyaliholding.com.tr/cvgonder.html”]TIKLAYIN[/link]

6 Comments

 1. Burak tokay

  30 Kasım 2019 at 16:11

  Firmanizda aşci olarak calismsk istiyorum

  Reply

 2. Hüsnü Aksoy

  13 Aralık 2019 at 17:45

  Elektrik elektronik yüksek gerilim kalfalık ve ustalık belgem var yaklaşık 13 yıllık tecrübem var yaşım 36

  Reply

 3. Murat öztürk

  4 Ocak 2020 at 15:48

  Ben CNC operatörü yüm 8yıllık bır tercubem var ALPACAM programı kullanıyorum ıkı yılda elektronik le ugrastım yanısıra 3yıl fortlıf kullandım suanda işsizim sizinle calısmak isterim

  Reply

 4. mehmetali çatıkkaş

  7 Haziran 2020 at 07:46

  çalışmak istiyorum

  Reply

 5. mehmet gökoğlu

  15 Haziran 2020 at 23:12

  selam iş formu dolduracaktım ama bir türlü bulamıyorum nerden ve nasıl iş formu dolduracagım tosçeliğin güvenligine gidiyorum internetten başvuru yapılıyor diyorlar ama internettende olmuyor nasıl başvuru yapacagım teşekkürler

  Reply

 6. Hacı ÇAPAR

  18 Aralık 2021 at 22:18

  Tosçelik firmasına başvuru formu doldurmak istiyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…