Ana Sayfa Özel Şirketler TTNET Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

TTNET Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

411
Türk Telekom

TTNET Anonim Şirketi, internet sağlayıcısı iletişim ve teknoloji şirketi olarak kurulmuştur. Geçtiğimiz senelerde Avea ile beraber Türk Telekom markası altında hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde her üç evden ikisinde TTNET internet sağlayıcısı kullanılmaktadır. Firma her yıl düzenli olarak personel ve eleman alımı ayrıca mühendis alımı gerçekleştirmektedir.

TTNET Personel Eleman Mühendis Alımı 2021

TTNET, isim olarak mevcut Türk Telekom ile birleşmesinden dolayı hizmet vermemektedir. Birleşmeden sonra tüm çalışmalar Türk Telekom bünyesi altında gerçekleştirilmektedir. TTNET daha önce açıklamış olduğu büyüme hedefleri doğrultusunda gerçekleştirmeyi düşündüğü personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yine bu firma adı altında gerçekleştirilecektir. Yeni alımlardan haberdar olmak için bizleri sosyal medyadan ve sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

TTNET Güncel İş İlanları 2021

Firma tarafından yayınlanmış ve yayınlanması muhtemel iş ilanları arasında tekniker, teknisyen, insan kaynakları personeli, çağrı merkezi temsilcisi, müşteri hizmetleri personeli gibi çok sayıda açık pozisyon bulunmaktadır. Peki bu ilanlara başvuruyu nasıl ve nereden yapılır?

TTNET İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

TTNET bünyesinde çalışmak isteyen bireyler birleşmenin ardından iş başvurularını Türk Telekom insan kaynaklarına yapmak durumundadırlar. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı tıklayarak nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi, güncel iş ilanlarını ve açık iş pozisyonlarını anında görebilirsiniz. Firmaya göndermiş olduğunuz iş başvuru formlarınız firma insan kaynakları tarafından değerlendirmeye alınacak olup, iş başvurusu uygun görülen adaylar ön görüşmeye çağrılacaktır.

TTNET İş Başvurusu Yapmak İçin TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…