Ana Sayfa Şehirler Çanakkale Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı

Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı

70
Eski hükümlü

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu ya da bilinen kısa ismiyle TKİ yayınlamış olduğu ilan ile en az ortaöğretim mezunu 2 eski hükümlü işçi alımı yapacağını açıkladı. TKİ eski hükümlü işçi alımı ilanı kapsamında yük taşıma için şoför alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 26 Ocak 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. TKİ eski hükümlü işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve diğer önemli ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

  • İş Güvenliği ve Sağlığı bakımından ÇOK TEHLİKELİ iş yeri sınıfına uygun olmak.
  • E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MAH ÇANAKKALE CAD ASMA KÖPRÜ YANI 17400 ÇAN ÇANAKKALE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AYVACIK/ÇANAKKALE, BAYRAMİÇ, BİGA, BOZCAADA, ÇAN, ÇANAKKALE MERKEZ, ECEABAT, EZİNE, GELİBOLU, GÖKÇEADA, LAPSEKİ, YENİCE/ÇANAKKALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Çanakkale Havalimanı Personel Alımı ve İş İlanları

Çanakkale Havalimanı, 1995 yılında hizmete girmiş olup sivil-askeri kategoride olan bir ha…