Ana Sayfa Özel Şirketler Yapı Kredi Bankası Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

664
Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi, (Tam adıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.) 1944 senesinde vatandaşlarımızın daha kolay bir şekilde ev sahibi olmaları amacıyla Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur.  Daha sonra bağlı bulunduğu Çukurova Holding’in borçları sebebi ile Koç Holding bünyesinde bulunan Koç Finansal Hizmetler’e satışı yapılmıştır. Ülkemizin en büyük ve en köklü finans kuruluşları arasında yer alan Yapı Kredi, günümüz itibariyle 11 milyonu aşkın müşteriye sahiptir. Yapı Kredi bini aşkın şubede, 20 bini aşkın çalışanı ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına anında karşılık verebilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Yapı Kredi Personel Alımı İlanları 2021

Yapı Kredi Bankası insan kaynakları tarafından yapılmış olan açıklamada 2021 yılının kendileri için çok önemli olduğunu ve 2021 yılında ülkemizin en büyük özel bankası konumuna erişmek adına yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini açıklamıştır. Yapı Kredi Bankası bu kapsamında çok sayıda yeni şube açacak ve mevcut şubeler ile yeni açacakları şubelere de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Yazımızın devamında Yapı Kredi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Güncel İş İlanları 2021

Yapı Kredi Bankası büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak. Yapı Kredi Bankası tarafından yapılacak olan alımlarda adaylar sınavsız olarak istihdam edilecekler. İlköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Yapı Kredi açık pozisyonları içinde kobi portföy ve performans yönetimi uzmanı, bankacılık ürünleri satışı, raporlama uzmanı, finansal analiz uzmanı, güvenlik görevlisi alımı, konut ve iş yeri kredileri uzmanı, kariyer yönetimi destek yetkilisi, gişe görevlisi, gişe memuru, çağrı merkezi yetkilisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, avukat alımı, yazılım geliştirmeci, engelli personel alımı, gişe işlemleri yetkili yardımcısı, sistem mühendisi, yeni mezun yazılım geliştirmeci alımı, yönetici asistanı, müfettiş gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan en son iş ilanları yeni mezun, öğrenci ve deneyimli olarak bölümlere ayrılmıştır. Yapı Kredi Bankası aynı zamanda her sene çok sayıda stajyeri de bünyesinde barındırır. Yapı Kredi Bankası marka değerini yukarılara taşıyacak, kariyer hedefi olan alanında uzman her bireyi bünyesinde çalışmaya davet etmektedir. Peki Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanmış olan bu iş ilanları için nasıl iş başvurusu yapılır?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları

Yapı Kredi İş Başvurusu 2021

Bazı bankalar iş ilanları için çeşitli kariyer portallarını (yenibiriş, kariyer.net gibi ) tercih ederken, Yapı Kredi Bankası iş ilanlarını yayınlamak için kendi bünyesinde kariyerim adında bir sayfa oluşturmuş ve adayları bu sayfa üzerinden iş başvurusu yapmaya davet etmektedir.  Aşağıda yayınlamış olduğumuz Yapı Kredi iş başvuru formu sayesinde bireyler Yapı Kredi bünyesinde verilmiş olan açık pozisyonları anında görebilir ve bu pozisyonlara iş başvurusu yapabilirler.

Yapı Kredi İşe Alım Süreci : Yapı Kredi Bankası bünyesine iş başvurusu yapan adaylara öncelikle, şayet başvuru şartları içinde yabancı dil gibi bazı özel şartlar bulunuyorsa İngilizce, Genel Yetenek, Sayısal, Algılama ve Hafıza sınavları uygulanmaktadır.  Sınavı başarı ile geçen adaylar daha sonra mülakat aşaması için çağrılırlar. Burada adaylardan iş tecrübeleri, beklentileri ve başarıları anlatmaları beklenir.  Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar bir Yapı Kredi çalışanı olmaya hak kazanırlar. Yapı Kredi bünyesinde çalışmakta olan kişiler dolgun maaş olanakları ve rahat bir çalışma olanağı elde ederler. Yapı Kredi Bankası iş ilanları hakkında çalışan yorumları, soru, sorun veya şikayetlerinizi yorum bölümümüzden anında dile getirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuru Formu İçin [link url=”https://kariyerim.yapikredi.com.tr/Announcement/Index”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

E Bebek Çalışma Saatleri 2022 (Kaçta Açılıyor? Kaçta Kapanıyor?)

E Bebek çalışma saatleri, mağaza saat kaçta açılıyor? 2022 yılı pandemi sonrası değişen ça…