Ana Sayfa Akademik İlanlar Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı

72
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı 2017

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Ağrı ilinde bulunmaktadır. Devlete bağlı olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, 17.05.2007 yılında kuruluşunu tamamlamıştır. Birim ve bölümleri olarak ; fakülte, enstitü, yüksekokul, meslek yüksekokulu, araştırma- uygulama merkezi ve laboratuvarları bünyesinde bulundurmaktadır. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada  öğretim görevlisi, ve yardımcı doçent alımı yapacağını bildirdi.  başvuru şartları,  kadro sayısı, kadro türü, başvuru tarihi, üniversite bölümü  haberimizin devamında yer almaktadır.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL İLANI

(YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİ BÖLÜM / ANABİLİM DALI UNVANI ADET DERECE BAŞVURU KOŞULU
İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü/Tefsir Anabilim Dalı Yrd. Doç. Dr. 1 3 Tecvid İlminin Tarihsel Gelişimi Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Bölümü/ Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı Yrd. Doç. Dr. 1 5 Sosyal Bilgiler Eğitiminde Doğal ve Kültürel Varlıklar Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı Yrd. Doç. Dr. 1 3 İletişim Ağlarının Zedelene Bilirliği Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü/Tıbbi Laboratuvar Teknikleri PR. Yrd. Doç. Dr. 1 4 Peroksidaz Enzimlerin Saflaştırılması Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/ Çocuk Gelişimi PR Yrd. Doç. Dr. 1 1 Alan Gezisi Etkinliklerinin 48-66 Ay Çocuklarda Sosyal Beceriler Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.


Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
öğretim üyesi alımı ilanı hakkında, alım yapılacak birimler, açık kadro sayısı,  başvuru şartları, başvuru tarihleri bilgileri detaylı bir şeklide verilmiştir. Soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Yüzüncü Yıl Üniversitesi 63 Sürekli İşçi, 91 Sağlık Personeli Alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu…