Ana Sayfa Akademik İlanlar Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, yayınlamış olduğu ilanda, Öğretim Görevlisi, ve Yardımcı Doçent alımı yapacağını bildirdi. Başvuru şartları, tarihleri, başvuru formu gibi bilgilere haberimizin devamından erişim sağlayabilirsiniz.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı 2017

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, Ağrı ilinde bulunmaktadır. Devlete bağlı olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, 17.05.2007 yılında kuruluşunu tamamlamıştır. Birim ve bölümleri olarak ; fakülte, enstitü, yüksekokul, meslek yüksekokulu, araştırma- uygulama merkezi ve laboratuvarları bünyesinde bulundurmaktadır. Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada  öğretim görevlisi, ve yardımcı doçent alımı yapacağını bildirdi.  başvuru şartları,  kadro sayısı, kadro türü, başvuru tarihi, üniversite bölümü  haberimizin devamında yer almaktadır.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL İLANI

(YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİ BÖLÜM / ANABİLİM DALI UNVANI ADET DERECE BAŞVURU KOŞULU
İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü/Tefsir Anabilim Dalı Yrd. Doç. Dr. 1 3 Tecvid İlminin Tarihsel Gelişimi Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Bölümü/ Sosyal Bilgiler Eğitimi Anabilim Dalı Yrd. Doç. Dr. 1 5 Sosyal Bilgiler Eğitiminde Doğal ve Kültürel Varlıklar Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı Yrd. Doç. Dr. 1 3 İletişim Ağlarının Zedelene Bilirliği Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü/Tıbbi Laboratuvar Teknikleri PR. Yrd. Doç. Dr. 1 4 Peroksidaz Enzimlerin Saflaştırılması Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/ Çocuk Gelişimi PR Yrd. Doç. Dr. 1 1 Alan Gezisi Etkinliklerinin 48-66 Ay Çocuklarda Sosyal Beceriler Konusunda Çalışmalar Yapmış Olmak.


Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi
öğretim üyesi alımı ilanı hakkında, alım yapılacak birimler, açık kadro sayısı,  başvuru şartları, başvuru tarihleri bilgileri detaylı bir şeklide verilmiştir. Soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

DİĞER ÖĞRETİM ÜYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, öğretim üyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan öğretim üyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Erzurum Atatürk Üniversitesi – Öğretim Üyesi İlanı

Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü İş İlanı Şehir : ERZURUM İlan Türü : PERSONEL ALIM…