Ana Sayfa Kamu Kurumları Akıncılar Belediyesi 19 İşçi Alımı İlanı

Akıncılar Belediyesi 19 İşçi Alımı İlanı

Akıncılar Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında belediye bünyesine büro memuru, beden işçisi, şoför ve operatör alımı yapılacağı açıklandı. İlana başvuru şartları, tarihleri, başvuru formu ve diğer detaylı bilgiler haberimizde.

Akıncılar Belediyesi

Sivas ilimizde yer almakta olan Akıncılar Belediyesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere Büro Memuru, Beden İşçisi, Şoför ve Operatör boş kadrolarına belirli süreli, sözleşmeli olarak görevlendirilmek üzere personel alınacaktır. Adaylar ilana 04-05 Mart tarihleri mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan başvuru şartları, iş başvuru formu ve iş talep formu detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

Akıncılar Belediyesi Personel, İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

Pozisyon Büro Memuru Beden İşçisi Şoför Operatör
Personel 1 9 6 3

Akıncılar Belediye Başkanlığının boş Büro memuru, Beden işçisi, Şoför ve Operatör kadroları için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel ve özel şartlar aşağıda belirtilmiştir.

Başvuruda Bulunacak Adaylarda Aranılan Genel Başvuru Şartları:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak
  • Sivas ili ve Akıncılar ilçesinde ikamet ediyor veya edebilicek olmak
  • En az İlköğretim seviyesinde mezuniyeti olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda bulunurken adaylardan istenilen başvuru belgeleri: Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, Adli sicil kaydı (E-devlet çıktısı olabilir), Yerleşim yeri ve adres bilgisi belgesi (İkametgah), Sağlık raporu, En az B sınıfı ehliyet belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. İşe alınacak personeller işçi kanununda belirtilen şartlarda görevlendirileceklerdir.

İletişim Bilgileri : Akıncılar Belediyesi – 0346 361 55 77

Sivas ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

SİVAS İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Sivas için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Sivas için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…