Ana Sayfa Kamu Kurumları Akıncılar Belediyesi 19 İşçi Alımı İlanı

Akıncılar Belediyesi 19 İşçi Alımı İlanı

245
Akıncılar Belediyesi

Sivas ilimizde yer almakta olan Akıncılar Belediyesi Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere Büro Memuru, Beden İşçisi, Şoför ve Operatör boş kadrolarına belirli süreli, sözleşmeli olarak görevlendirilmek üzere personel alınacaktır. Adaylar ilana 04-05 Mart tarihleri mesai bitimine kadar iş başvurusunda bulunabilicekler. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan başvuru şartları, iş başvuru formu ve iş talep formu detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

Akıncılar Belediyesi Personel, İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

Pozisyon Büro Memuru Beden İşçisi Şoför Operatör
Personel 1 9 6 3

Akıncılar Belediye Başkanlığının boş Büro memuru, Beden işçisi, Şoför ve Operatör kadroları için yapılacak başvurularda uyulması gereken genel ve özel şartlar aşağıda belirtilmiştir.

Başvuruda Bulunacak Adaylarda Aranılan Genel Başvuru Şartları:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak
  • Sivas ili ve Akıncılar ilçesinde ikamet ediyor veya edebilicek olmak
  • En az İlköğretim seviyesinde mezuniyeti olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda bulunurken adaylardan istenilen başvuru belgeleri: Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı fotokopisi, Adli sicil kaydı (E-devlet çıktısı olabilir), Yerleşim yeri ve adres bilgisi belgesi (İkametgah), Sağlık raporu, En az B sınıfı ehliyet belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. İşe alınacak personeller işçi kanununda belirtilen şartlarda görevlendirileceklerdir.

İletişim Bilgileri : Akıncılar Belediyesi – 0346 361 55 77

Sivas ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…