Ana Sayfa Şehirler İzmir İZENERJİ Personel Alımı Yapıyor

İZENERJİ Personel Alımı Yapıyor

İzenerji yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında bünyesine güvenlik görevlisi alımı yapacak. İzenerji personel, işçi alımı hakkındaki başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile diğer müracaat detayları haberimizde.

İzenerji

İZENERJİ, İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermekte olan şirketlerden bir tanesidir. İZENERJİ yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında bünyesine 70 geçici ve 25 daimi bay/bayan özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını açıkladı. Adaylar ilana 01 Mart 2019 ile 04 Mart 2019 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında.

İZENERJİ Personel Eleman İşçi Alımı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Görev Statü Kadro Çalışma Yeri
Güvenlik Görevlisi Geçici 70 Fuar/İZMİR
Güvenlik Görevlisi Daimi 25 İZMİR

İZENERJİ Özel Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı 2019

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
  • Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak
  • İzmir ve çevresinde ikamet etmek
  • En az 1 yıl deneyim sahibi olmak

Başvuru sırasında adaylardan talep edilen belgeler aşağıda belirtilmiştir. Adaylar başvuruya gelirken yanlarında aşağıda belirtilmiş olan belgeleri getirmeleri gerekmektedir.

  • Özgeçmiş (CV)
  • ÖGG Kart Fotokopisi

Başvuru adresi : İzenerji A.Ş.

Telefon : 0232 411 77 00

İzmir ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

İZMİR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde İzmir için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve İzmir için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…