Ana Sayfa Kamu Kurumları Alo 182 ( MHRS ) Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Alo 182 ( MHRS ) Personel Alımı ve İş Başvurusu Formu

Sağlık Bakanlığı'na bağlı hastanelere muayene olmak için telefonla randevu alma hizmeti olan Alo 182 (Mhrs) santral hattında görev alacak çok sayıda personele ihtiyaç duyulmaktadır. Haberin detayları yazımızda..

Alo 182 Çağrı Merkezi

Alo 182 Çağrı Merkezi T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından Sağlıkta Dönüşüm kapsamında 2010 yılında Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) hayata geçirildi. Yine aynı yıl randevu kanallarından ilki olan ALO182 çağrı merkezi Erzurum ve Kayseri de faaliyetlerine başlamıştır. Çağrı merkezi kapasitesinin artırımı ve mevcut hizmet kalitesinin yükseltilmesi amacıyla yılın belirli dönemlerinde personel alımı ve eleman alımı yapılmaktadır. Yazımızın devamında Alo 182 Çağrı Merkezi iş başvurusu nasıl yapılır ve iş başvurusu formu detaylarına ulaşabilirsiniz.

Alo 182 (Mhrs) Çağrı Merkezi İş İlanları 2020

Merkezi randevu sistemi olan Alo 182 Çağrı Merkezi Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet vermektedir. Vatandaşların sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmayı ve hizmet sunumuna katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda yılın belirli dönemlerinde birimlerinde görev alacak personel alımları yapmaktadır. Özellikle aranılan personeller arasında çağrı merkezi hizmeti faaliyetlerini yerine getirecek olan Çağrı merkezi müşteri temsilcisi, telefon operatörü, santral görevlisi, temizlik görevlisi, çaycı personeller aranmaktadır.

Alo 182’nin kurulma amacı öncelikle randevu alacak hastalara ya da hasta yakınlarına hızlı ve kolay bir hizmet sunmak, hastanelerde oluşan kuyrukları engellemek, hastaların hastaneye gittiklerinde beklemelerini engellemek, vatandaş ve hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Alo 182 (Mhrs) Çağrı Merkezi İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Alo 182 (Mhrs) Çağrı Merkezi bünyesinde görev almak için belli başlı sertifika veya eğitimleri almış olmanız tercih bakımından önem arz etmektedir. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse çağrı merkezi müşteri temsilcisi olmak için bu alanda bir eğitim almış olmanız size öncelik kazandıracaktır. Temizlik personeli olarak görev almak için bir sertifika veya referans sahibi olmanızda size iş başvurusu öncesi avantaj sağlayacaktır. Aşağıda vermiş oldugumuz bağlantı üzerinden verilmiş olan formu doldurarak konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alo 182 (Mhrs) Çağrı Merkezi İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN!

Bu yazımızda Alo 182 (Mhrs) Çağrı Merkezi İş Başvurusu yapmak ve işe alım süreci konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler verdik.Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

 • 7
  Shares

DİĞER SAĞLIK BAKANLIĞI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, sağlık bakanlığı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan sağlık bakanlığı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

2 Comments

 1. Kader

  13 Ekim 2020 at 22:11

  Ben mhrs de çalışmak istiyorum

  Reply

 2. Nazan ayhan

  17 Ekim 2020 at 14:34

  Mhrs de çalışmayı çok istiyorum sürekli çalışacağım bir ihtiyacım var

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir