Ana Sayfa Şehirler Ankara Başkent Doğalgaz Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Başkent Doğalgaz Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

1,054
Başkent Doğalgaz

Başkent Doğalgaz Personel Eleman İşçi Alımı 2021

Başkent Doğalgaz, Ankara ilimizde doğalgaz satışı ve dağıtımını yapmakla görevli olan ve Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan bir şirkettir. Daha önce EGO tarafından yapılan bu hizmet daha sonra bu şirkete devrolmuştur. Özelleştirilmesi düşünülen şirketin yapılan ama sonuca bağlanamayan ilk ihaledeki en yüksek değeri 1 milyar 610 milyon dolardır. Başkent Doğalgaz ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Başkent Doğalgaz tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları ve İş Başvuru Formu Yazımızın içinde bulunmakta.

Başkent Doğalgaz Güncel İş İlanları 2021

Başkent Doğalgaz özellikle son dönemde artan borçları dolayısıyla gündeme sıkça gelmiştir. Ancak buna karşın yatırımlarına ara vermeksizin devam etmeyi başarmış olan Başkent Doğalgaz çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.

Başkent Doğalgaz tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; avukat, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, mühendis, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, makine mühendisi, çevre mühendisi, kimya mühendisi, engelli personel, şoför, sayaç okuma elemanı, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl nereden iş başvurusu yapılır?

Başkent Doğalgaz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Başkentgaz bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz kurumun resmi İnternet adresini ve www.elemanuzman.com adresimizin duyurular bölümünü takip etmelidirler. İş ilanları yayınlandığında sitemiz üzerinde iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu yazımızda Başkent Doğalgaz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Duyurular Bölümü ve İş Başvuru Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…