Ana Sayfa Şehirler Diyarbakır Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İlanı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu ilan kapsamında kadrolu, daimi 30 işçi alımı yapacağını açıkladı. Diyarkabır Belediyesi işçi alımı ilanı başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ile diğer müracaat detayları haberimizde.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yeni yayınlamış olduğu ilan ile daimi, kadrolu işçi alımı yapacağını açıkladı. Diyarbakır Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında 30 işçi alımı gerçekleştirecek. Alımı yapılması planlanan işçiler: vasıfsız personel, bahçıvan, şoför, büro elemanı alımı olarak açıklandı. Başvuruda bulunmayı düşünen adaylar ilana 1 Nisan 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecekler. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Personel, Eleman, İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu 2019

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek özrü bulunmamak
  • İkamet adresinin Kocaköy ilçesi sınırlarında olması

Aşağıda kadrolar için özel başvuru şartları yer almaktadır.

Vasıfsız personel alımı

En az okur yazar belgesine sahip olduğunu belgelemek

Bahçıvan alımı

En az okur yazar belgesine sahip olduğunu belgelemek

Büro Elemanı Alımı

En az lise mezunu olduğunu belgelemek

Şoför Alımı

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

Başvuru Adresi : Yenişehir Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:3 Kocaköy / Diyarbakır

İrtibat : Celal Hazar 0412 811 20 02

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİYARBAKIR İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Diyarbakır için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Diyarbakır için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…