Ana Sayfa Akademik İlanlar Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı

Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı

Hitit Üniversitesi, öğretim görevlisi alınacağına dair ilan yayınladı. İlanda, öğretim görevlisi alımı için gerekli olan başvuru şartları, başvuru bilgileri, kadro sayısı gibi açıklamalar bulunmaktadır. İlan hakkında ayrıntılı bilgiler, haberimizin devamında yer almaktadır.

Hitit Üniversitesi

Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı İlanı 2017

Hitit üniversitesi, Çorum ilinde bulunmaktadır. Devlete bağlı olan Hitit Üniversitesi, faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedir. Birim ve bölümleri ; fakülte, enstitü, yüksekokul, meslek yüksekokulu ve araştırma- uygulama merkezlerinden, oluşmaktadır. Hitit üniversitesi , yaptığı açıklamada öğretim görevlisi, profesör, doçent, ve yardımcı doçent alımı yapacağını bildirdi,  rektörlük tarafından yapılan  açıklamada, boş kadro bulunduğunu ve alımın yapılacağı bilgisi aktarılmaktadır.  Başvuru şartları,  kadro sayısı, kadro türü, başvuru tarihi, üniversite bölümü  haberimizin devamında yer almaktadır.

Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.

Duyurulur.

Tel: 0 364 219 20 90

S.NOBİRİMBÖLÜMABD/PROG.UNVANDER.AÇIKLAMA
1TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİRADYOLOJİPROF.1Girişimsel radyoloji ve meme radyolojisi konusunda çalışmaları olmak.
2TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİBEYİN VE SİNİR CERRAHİSİPROF.1Spinal kord hasarı konusunda çalışmaları olmak.
3TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİKADIN HASTALIKLARI VE DOĞUMPROF.1Üremeye yardımcı tedavi konusunda çalışmaları olmak.
4FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİMATEMATİKPROF.1Riemann geometrisi teknikleriyle kontakt kompleks manifoldlar konusunda çalışmaları olmak.
5TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİGÖĞÜS HASTALIKLARIDOÇ.1Astım ve interstisyel akciğer hastalıkları konusunda çalışmaları olmak.
6FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİARKEOLOJİDOÇ.1Klasik arkeoloji alanında doçent unvanı almış olup; Ege arkeolojisi, kuramsal arkeoloji, Batı Anadolu tarihi coğrafyası konularında çalışmalara ve arazi tecrübesine sahip olmak.
7FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİARKEOLOJİYRD. DOÇ.3Yerleşim arkeolojisi alanında doktora yapmış olup; Klasik arkeoloji, Hellenistik ve Roma dönemlerinde Karadeniz kültür tarihi ve arkeolojisi konularında çalışmalara ve arazi tecrübesine sahip olmak.
8TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİRADYOLOJİYRD. DOÇ.3Girişimsel radyoloji konusunda çalışmaları olmak.
9TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARIYRD. DOÇ.3Neonatoloji yan dal uzmanı olmak.
10İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİMALİYEMALİYE TEORİSİYRD. DOÇ.3Maliye Anabilim Dalında doktora yapmış olup; Adalet teorileri, kalkınma ve vergi suçları konularında çalışmalar yapmış olmak.
11İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİYRD. DOÇ.3Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri alanında doktora yapmış olmak. Örgütsel psikoloji ve çalışma psikolojisi konularında çalışmalar yapmış olmak.
12İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİYRD. DOÇ.3Üretim Yönetimi alanında doktora yapmış olup; Üretim teknolojileri ve teknoloji yönetimi konularında çalışmaları bulunmak.
13MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİYRD. DOÇ.3Elektrik-Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalında doktora çalışmasını yapmış olmak ve tıbbi görüntü işleme konusunda çalışmalar yapmış olmak.
14MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİMEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİYRD. DOÇ.3Makine Eğitimi Anabilim Dalında doktora çalışmasını yapmış olmak ve HCCI (Homojen Dolgulu Sıkıştırma ile Ateşlemeli) motorlar alanında çalışmalar yapmış olmak.
15MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİYRD. DOÇ.5Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Anabilim Dalında doktora çalışması yapmış olmak ve bilgisayar kontrollü ve mikrodenetleyici tabanlı sistem tasarımı alanında çalışmalar yapmış olmak.
16SAĞLIK YÜKSEKOKULUBESLENME VE DİYETETİKYRD. DOÇ.3Fakülte veya Yüksekokulların Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu olup alanında doktora yapmış olmak.
17SAĞLIK YÜKSEKOKULUSOSYAL HİZMETYRD. DOÇ.3Fakülte veya Yüksekokulların Sosyal Hizmet ya da Sosyoloji Bölümü mezunu olup sosyal hizmet alanında doktora yapmış olmak.
18SAĞLIK YÜKSEKOKULUFİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYONYRD. DOÇ.4Fakülte veya Yüksekokulların Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunu olup alanında doktora yapmış olmak.
19TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUİNŞAATYAPI DENETİMİYRD. DOÇ.4İnşaat Mühendisliği Yapı Anabilim Dalında doktora yapmış olmak, yapılarda dolgu duvarların güçlendirilmesi ve yapılarda çelik levha kullanımı konularında çalışmalar yapmış olmak.

 

Hitit Üniversitesi, öğretim görevlisi alımı ilanı hakkında, alım yapılacak birimler, açık kadro sayısı,  başvuru şartları, başvuru tarihleri bilgileri detaylı bir şeklide verilmiştir. Soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

  • 1
    Share

DİĞER ÖĞRETİM GÖREVLİSİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, öğretim görevlisi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan öğretim görevlisi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir