Ana Sayfa Kamu Kurumları Kamu Kurumları Güncel Personel Alımı İlanları

Kamu Kurumları Güncel Personel Alımı İlanları

283
Personel İşçi Alımı

İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında Devlet Su İşleri başta olmak üzere Et ve Süt Kurumu ve Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine Personel ve İşçi Alımı ilanları yayınlandı. Alımlar ürkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinde yapılacak olup başvurular başlamıştır. Başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklardır. Adayların İŞKUR kaydı olması ve profillerinin güncel olması önem taşımaktadır. Adaylarda aranılan başvuru şartları ve ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

DSİ, İl Emniyet Müdürlükleri ve Et ve Süt Kurumu adaylardan genel ve bazı özel nitelikler talep ediyorlar. Bu kapsamda adaylarda aranılan genel ve özel başvuru şartları arasında:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek durumu olmamak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,
  • En az ilköğretim mezunu olmak,
  • Lise veya Ön lisans mezunu olmak şartları aranır.
  • Erkek ve Kadın adayların başvuru yapabiliceği pozisyonlar için, 18 yaşını tamamlanmış olması şarttır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel İşçi Alımı İlanı 2019

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü 1 Engelli ve 1 TMY kapsamında büro işçisi alacak. Adaylardan en az Ön lisasns mezunu olmak şartı aranacak ve adaylar başvurularını Engelli kadrosu için İş İlan No (00004888246) numarası ile ve TMY kapsamındakiler için ise, İş İlan No (00004888132) iş ilanı numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğüne ise, Engelli ve TMY kapsamında 3 temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Adaylardan en az ilköğretim mezunu olmak şartı aranmakta ve adaylar başvurularını Engelli Statüsü için İş İlan No (00004888582) numarası ile ve TMK kapsamı için İş İlan No (00004888685) numarası ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

Devlet Su İşleri Personel İşçi Alımı İlanı 2019

İŞKUR Üzerinde yayımlanmış ola ilanlara göre, Devlet Su İşleri bünyesine 13. Bölge Müdürlüğüne alım yapacağını ilan etti. Personel pozisyonu ise, Puantör olarak açıklandı. Söz konusu alımlar Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede yaralanan statüsündeki adaylar için geçerlidir. Bu yönde adayların Lise mezunu veya Dengi okul mezunu olmaları gerekmektedir. İlana İş İlan No (00004886339) numarası ile başvuru yapabilirsiniz.

Et ve Süt Kurumu Personel İşçi Alımı İlanı 2019

Et ve Süt Kurumu kura yöntemi ile Büro İşçisi pozisyonunda alım yapacağını duyurdu ve adaylardan Lise mezunu veya dengi okul mezunu olmak şartı konuldu. İlgili alımlar sadece engelli adaylar için geçerli olup bu yönde adayların engeline dair sağlık raporuna sahip olmaları gerektiğinde bilgi edildi. Et Ve Süt Kurumu Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Denizli Et Kombinası Müdürlüğüne alım yapacak olup ilgili kura çekiminde aynı adreste 28 Mart 2019 tarihinde yapacaktır. Başvurular İş İlan No (00004888116) iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Diğer Kamu Kurumları Personel Alımı İlanları için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…