Ana Sayfa Kamu Kurumları Kültür ve Turizm Bakanlığı Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı İlanı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı İlanı

135
Kültür ve Turizm Bakanlığı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ülkenin çeşitli bölgelerinde devam eden kazı çalışmalarında görevlendirilmek üzere okur yazar olma şartı ile vasıflı veya vasıfsız personel alımı ve işçi alımı yapılacağı belirtildi. Kurum dışı olarak yapılacak olan alımlar İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecek olup adayların başvurularını bu kurum aracılığı ile yapmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 22- 30 Nisan tarihleri arasında iş başvurusu yapabilicekler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel İşçi Alımı İlanı 2019

Yayımlanan 2 farklı ilana göre Kültür ve Turizm Bakanlığı bağlı olan Muğla Beçin Kalesi Kazı Başkanlığı ve İzmir Efes Kazı Başkanlığı işçi alımı yapacak. İlan kapsamında alımı yapılacak boş kadrolar ve detaylar;

  • Muğla Beçin Kalesi Kazı başkanlığı 14 kişilik boşluk ile, 4 Sanat Tarihçisi, 1 Arkeolog, 1 Restoratör, 8 Vasıflı işçi alacak.
  • İzmir Efes Kazı Başkanlığı ise, Vasıflı Vasıfsız olarak 1 Arkeolog, 1 Restoratör ve 14 İşçi olmak üzere 16 personel alımı yapılacağı belirtildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı İş Başvurusu Şartları 2019

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanlar uyarınca adaylarda bazı iş başvuru şartları aranacak. Adayların 18 Yaşından büyük olması, bedenen çalışacak bir engelinin olmaması, . herhangi bir yüz kızartıcı suç işlememiş olmak, en Az Okur Yazar olmak, alım Yapılacak bölgelerde ikamet ediyor olmak, çok tehlikeli ve tehlikeli işlerde çalışabilmeyi kabul etmek ve bu yönde sağlık raporuna sahip olmak gibi şartlar aranmakta.

Adaylardan iş başvurusu esnasında istenecek belgeler arasında; Başvuru Dilekçesi, Adli Sicil Kaydı, Sağlık Raporu, Nüfus Kayıt Örneği, İkematgah ve Gereken diğer belgeler işe kabul edildikten sonra istenecektir.

  • Efes Kazısı İş Başvurusu Adresi: Efes Kazı Evi, Atatürk Mah. 1064.Sok. No.13 Selçuk/İZMİR
  • Muğla Beçin Kalesi Kazı Başkanlığı: Hacıabdi Mah. Kayacık Sok. No:29 Milas/MUĞLA

İzmir ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Muğla ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…