Ana Sayfa Kamu Kurumları Kültür ve Turizm Bakanlığı Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı İlanı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı İlanı

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesine kazı çalışmalarında görevlendirilmek üzere vasıflı veya vasıfsız personel, işçi alımı yapılacağı açıklandı. İlana başvuru şartları, tarihleri ve başvuru formu ile detaylar haberimizde.

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ülkenin çeşitli bölgelerinde devam eden kazı çalışmalarında görevlendirilmek üzere okur yazar olma şartı ile vasıflı veya vasıfsız personel alımı ve işçi alımı yapılacağı belirtildi. Kurum dışı olarak yapılacak olan alımlar İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirilecek olup adayların başvurularını bu kurum aracılığı ile yapmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 22- 30 Nisan tarihleri arasında iş başvurusu yapabilicekler. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, iş başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel İşçi Alımı İlanı 2019

Yayımlanan 2 farklı ilana göre Kültür ve Turizm Bakanlığı bağlı olan Muğla Beçin Kalesi Kazı Başkanlığı ve İzmir Efes Kazı Başkanlığı işçi alımı yapacak. İlan kapsamında alımı yapılacak boş kadrolar ve detaylar;

  • Muğla Beçin Kalesi Kazı başkanlığı 14 kişilik boşluk ile, 4 Sanat Tarihçisi, 1 Arkeolog, 1 Restoratör, 8 Vasıflı işçi alacak.
  • İzmir Efes Kazı Başkanlığı ise, Vasıflı Vasıfsız olarak 1 Arkeolog, 1 Restoratör ve 14 İşçi olmak üzere 16 personel alımı yapılacağı belirtildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı İş Başvurusu Şartları 2019

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanlar uyarınca adaylarda bazı iş başvuru şartları aranacak. Adayların 18 Yaşından büyük olması, bedenen çalışacak bir engelinin olmaması, . herhangi bir yüz kızartıcı suç işlememiş olmak, en Az Okur Yazar olmak, alım Yapılacak bölgelerde ikamet ediyor olmak, çok tehlikeli ve tehlikeli işlerde çalışabilmeyi kabul etmek ve bu yönde sağlık raporuna sahip olmak gibi şartlar aranmakta.

Adaylardan iş başvurusu esnasında istenecek belgeler arasında; Başvuru Dilekçesi, Adli Sicil Kaydı, Sağlık Raporu, Nüfus Kayıt Örneği, İkematgah ve Gereken diğer belgeler işe kabul edildikten sonra istenecektir.

  • Efes Kazısı İş Başvurusu Adresi: Efes Kazı Evi, Atatürk Mah. 1064.Sok. No.13 Selçuk/İZMİR
  • Muğla Beçin Kalesi Kazı Başkanlığı: Hacıabdi Mah. Kayacık Sok. No:29 Milas/MUĞLA

İzmir ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Muğla ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…