Ana Sayfa Kamu Kurumları MSÜ – Milli Savunma Üniversitesi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

MSÜ – Milli Savunma Üniversitesi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Milli Savunma Üniversitesi Akademik, İdari Personel Alımı İlanları. MSÜ 4B Memur Alım İlanları, 4B Sözleşmeli Akademik Personel Alım İlanları, MSÜ Öğretim Görevlisi Alım İlanları, MSÜ Sözleşmeli Araştırma Görevlisi Alım İlanları, MSÜ Kadrolu İşçi Alım İlanları yazımızda.

MSÜ

Milli Savunma Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2021

MSÜ – Mili Savunma Üniversitesi 25 Temmuz 2016 tarihli, 669 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) kurulmuştur. Aynı KHK ile Harp Akademileri Kanunu yürürlükten kaldırılmış ve Askeri Liseler kapatılmıştır. Milli Savunma Üniversitesi her yıl teknik ve akademik personel alımı yapmaktadır.En fazla alım yaptığı branşlar arasında; Profesör, Doçent, Doktor Öğretim üyesi, Öğretim görevlisi ve Araştırma Görevlisi bulunmaktadır.

Milli Savunma Üniversitesi Personel Memur Alımı 2021

MSÜ’nin amacı; Kara, Hava ve Deniz Komutanlıklarının ihtiyaç duyduğu sınıf ve miktarda, Asker kişilerde bulunması gereken niteliklere sahip, Liderlik özellikleri gelişmiş, Askerî sevk ve idare edebilme yeteneği kazanmış,
Yeterli fiziki yeteneğe sahip subay yetiştirmektir. Milli Savunma Üniversitesi, 31 Temmuz 2016 tarihinde Millî Savunma Bakanlığı’na bağlı olarak kurulan askerî yükseköğretim kurumudur.

Milli Savunma Üniversitesinde Akademik Eğitim Eğitim 5 yıl sürmektedir. 1 yıl zorunlu İngilizce hazırlık vardır. Tüm mezunlara subay diploması yayında ayrı bir lisans diploması verilmektedir. Lisans diplomalarının ulusal ve uluslararası denkliği/geçerliliği vardır.

Milli Savunma Üniversitesi Mevcut Lisans Programları teknik ve askeri eğitimlerin yanında sizleri gerçek hayata hazırlamak adına aşağıdaki branşlarda eğitim vermekte.

  1. Endüstri Mühendisliği
  2. Makina Mühendisliği
  3. Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği
  4. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği
  5. Bilgisayar Mühendisliği

bölümlerinden birini tercih edebilir geleceğinize yön verebilirsiniz. İleriki dönemlerde askerlikten vazgeçmeniz durumunda gerçek hayattada sahip olabiliceğiniz bir meslek edinmiş olacaksınız.

Milli Savunma Üniversitesi İş Başvurusu Formu 2021

MSÜ – Milli Savunma Üniversitesine yapılacak olan MSÜ Sözleşmeli personel alımı, MSÜ 4B Eleman Alımı ve 4B MSÜ İşçi Alımı İlanları, MSÜ Sariyer Fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu için ;

MSÜ – Milli Savunma Üniversitesi Güncel İş İlanları , Duyurular ve İş Başvuru Formu – TIKLAYIN

DİĞER MSÜ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, msü konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan msü duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…