Ana Sayfa Kamu Kurumları MSÜ – Milli Savunma Üniversitesi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

MSÜ – Milli Savunma Üniversitesi Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

163
MSÜ

Milli Savunma Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2021

MSÜ – Mili Savunma Üniversitesi 25 Temmuz 2016 tarihli, 669 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) kurulmuştur. Aynı KHK ile Harp Akademileri Kanunu yürürlükten kaldırılmış ve Askeri Liseler kapatılmıştır. Milli Savunma Üniversitesi her yıl teknik ve akademik personel alımı yapmaktadır.En fazla alım yaptığı branşlar arasında; Profesör, Doçent, Doktor Öğretim üyesi, Öğretim görevlisi ve Araştırma Görevlisi bulunmaktadır.

Milli Savunma Üniversitesi Personel Memur Alımı 2021

MSÜ’nin amacı; Kara, Hava ve Deniz Komutanlıklarının ihtiyaç duyduğu sınıf ve miktarda, Asker kişilerde bulunması gereken niteliklere sahip, Liderlik özellikleri gelişmiş, Askerî sevk ve idare edebilme yeteneği kazanmış,
Yeterli fiziki yeteneğe sahip subay yetiştirmektir. Milli Savunma Üniversitesi, 31 Temmuz 2016 tarihinde Millî Savunma Bakanlığı’na bağlı olarak kurulan askerî yükseköğretim kurumudur.

Milli Savunma Üniversitesinde Akademik Eğitim Eğitim 5 yıl sürmektedir. 1 yıl zorunlu İngilizce hazırlık vardır. Tüm mezunlara subay diploması yayında ayrı bir lisans diploması verilmektedir. Lisans diplomalarının ulusal ve uluslararası denkliği/geçerliliği vardır.

Milli Savunma Üniversitesi Mevcut Lisans Programları teknik ve askeri eğitimlerin yanında sizleri gerçek hayata hazırlamak adına aşağıdaki branşlarda eğitim vermekte.

  1. Endüstri Mühendisliği
  2. Makina Mühendisliği
  3. Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Mühendisliği
  4. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği
  5. Bilgisayar Mühendisliği

bölümlerinden birini tercih edebilir geleceğinize yön verebilirsiniz. İleriki dönemlerde askerlikten vazgeçmeniz durumunda gerçek hayattada sahip olabiliceğiniz bir meslek edinmiş olacaksınız.

Milli Savunma Üniversitesi İş Başvurusu Formu 2021

MSÜ – Milli Savunma Üniversitesine yapılacak olan MSÜ Sözleşmeli personel alımı, MSÜ 4B Eleman Alımı ve 4B MSÜ İşçi Alımı İlanları, MSÜ Sariyer Fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu için ;

MSÜ – Milli Savunma Üniversitesi Güncel İş İlanları , Duyurular ve İş Başvuru Formu – [link url=”http://msu.edu.tr/tumduyurular”]TIKLAYIN[/link]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…