Ana Sayfa Şehirler Antalya ÖzdilekPark Antalya AVM Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

ÖzdilekPark Antalya AVM Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

969
ÖzdilekPark Antalya

ÖzdilekPark Antalya AVM Personel Eleman Alımı 2021

Özdilekpark Antalya, Kepez ilçesinde bulunan bir alışveriş ve kültür kompleksidir. 2009 yılında hizmete giren ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi, kurulmuş olduğu günden bu yana Antalya’da en keyifli alışverişin adresi olmaya devam etmektedir. Şehir merkezine ve havaalanına yakın olmasından dolayı her sene oldukça fazla ziyaretçi çekmektedir.  ÖzdilekPark Antalya aynı zamanda çok sayıda kişiye de istihdam yaratmaktadır. ÖzdilekPark Antalya insan kaynakları tarafından yapılan duyuruda 2021 yılında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır.

ÖzdilekPark Antalya içerisinde çok sayıda mağaza yer almaktadır. Sadece AVM bünyesine değil aynı zamanda da bu mağazalara çeşitli personel, eleman ve işçi alımları yapılmaktadır. Adidas, ADL, Altınyıldız, Arow, Avva, Bambi, Batik, Beymen, Bimeks, Bosch, Cazador, Chima, Colin’s, Collezione, Cosmetica, D’S Damat, D&R, DeFacto, Derimod, Efor, Emo Optik, English Home, Esse, Euro Moda, Fabrika, Fakir, Flo, Flormar, Gratis, H&M, Hummel, Kanz, Karaca Giyim, Kığılı, Koçtaş, Koton, Kütahya Porselen, Lvw, Lescon, Levi’s, LG, Loco Poco, Loft, Love My Body, Madame Coco, Matmazel, Mavi, Network, Nike, Panço, Penti, Polaris, Profilo, Saat&Saat, Sarar, Schafer, Sette, Sport İn Street, Süvari Giyim, Tefal, Teknosa İş İlanları İçin TIKLAYIN, Tiffany, Tobacco Shop, Turkcell İş İlanları İçin TIKLAYIN, Türk Telekom, Twigy, Twigy, US Polo Assn, Vafone ve Yards ÖzdilekPark Antalya AVM içerisinde bulunan mağazalardır.

ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi İş İlanları 2021

Belirttiğimiz üzere bu mağazalara ve AVM bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Temizlik işçisi, güvenlik görevlisi, satış danışmanı, mağaza satış görevlisi, mağaza müdürü, depo elemanı gibi sayısız kadro ve pozisyonda çok sayıda alımlar yapılacaktır. En az ilköğretim mezunu olan kişiler bu ilanlara başvuru yapabilmektedir.

ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi İş Başvurusu 2021

ÖzdilekPark Antalya bünyesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız bireysel olarak daha önceden hazırlamış olduğunuz özgeçmiş ile beraber AVM’nin içerisinde yer alan insan kaynakları departmanına başvuru yapmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden ise Özdilek Holding tarafından yayınlanmış olan aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu kullanılabilir. Bu form ile açık pozisyonları görebilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Ancak yukarıda belirtmiş olduğumuz mağazalar için iş başvurusu yapmak istiyorsanız, her mağazanın kendi internet sitesi ve iş başvuru formu bulunmaktadır. Vermiş olduğumuz bağlantılara tıklayarak bu mağazalara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

ÖzdilekPark Antalya İş Başvuru Formu İçin [link url=”http://www.kariyer.net/website/isara/firmaprofil.aspx?firmano=1241&profilrefno=2634″]TIKLAYIN[/link]

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

2 Comments

 1. Rabia yılmaz

  24 Temmuz 2017 at 18:23

  Çalışmak istiyorum

  Reply

 2. hüsniye

  12 Kasım 2017 at 22:20

  calismak istiyorum devamli bir is olan

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Muratpaşa Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 10 İşçi Alımı İlanı Yayınladı!

Muratpaşa Belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Antalya Muratpaşa…