Ana Sayfa Şehirler Samsun Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak

163
Engelli işçi

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü yayınladığı ilan ile engelli personel alımı yapacağını açıkladı. Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü personel alımı ilanı kapsamında hizmetli alımı gerçekleştirecektir.  Adaylar ilana 8 Şubat 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 2 personel istihdam edilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli Personel Alımı İlanı 2017

Bu talebe kişisel durumu Engelli olanlar müracaat edebilir.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğü/Hizmet Merkezinden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son başvuru tarihi resmi tatile rastlayan talepler için bir sonraki iş günü başvuru yapılabilir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup; Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Hizmetli (Kamu Kuruluşları) Pratikten

Çalışma Adresi : SAMSUN VALİLİĞİ İLKADIM SAMSUN / TÜRKİYE

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılacak olan engelli personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Samsun Şehir Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu

Son yıllarda sağlık alanında yatırımlara hız verilmiş durumda. Özellikle şehir hastaneleri…