Ana Sayfa Kamu Kurumları Saruhanlı Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Saruhanlı Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Saruhanlı Belediyesi personel, memur ve işçi alımı ilanı yayınlandı. Saruhanlı Belediyesi personel, memur, işçi alımı ilanı hakkındaki iş başvurusu şartları, tarihleri, iş başvuru formu ve iş talep formu detayları haberimizde.

Saruhanlı Belediyesi

Manisa şehrimizde yer almakta olan Saruhanlı Belediyesi yayımlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel, memur ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Saruhanlı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında büro memuru, zabıta memuru, şoför, temizlik görevlisi ve çaycı personel alımı yapacak. Adaylar ilana 12-15 Nisan 2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve diğer müracaat detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

Saruhanlı Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş Tanımı Personel Sayısı Çalışma Şekli
Büro Memuru 10 Daimi – Kadrolu
Zabıta Memuru 6 Daimi – Kadrolu
Temizlik Personeli 2 Daimi – Kadrolu
Şoför 3 Daimi – Kadrolu
Çaycı 2 Daimi – Kadrolu

Saruhanlı Belediyesi İş İlanı ve İş Başvurusu 2019

Saruhanlı Belediyesi başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları aşağıda belirtilmiştir. Adayların başvuru yapmadan önce başvuru şartlarını incelemeleri oldukça önemlidir;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Affa uğramış dahi olsa devletin güvenliği ve anayasal düzene, bu düzenin işleyişine karşı işlenmiş suçlardan mahkum olmamak.
  • 18 yaşını doldurmuş olmak.
  • Görevini devam ettirmesine engel akıl hastalılığı bulunmamak.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; Kimlik fotokopisi, Şoför ilanına başvurucak adaylar için ehliyet fotokopisi belgeleri istenmektedir. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ve kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

  • Başvuru Adresi: İstasyon Mah. Menekşe Sok. No:2/1 Saruhanlı/MANİSA
  • İrtibat Kişisi: Melike DURAK – 0 236 357 20 85
  • Mülakat Tarihleri: 15.04.2019 – 10:00 / 17:00 saatleri arası.

Manisa ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

MANİSA İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Manisa için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Manisa için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…