Ana Sayfa Kamu Kurumları Saruhanlı Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Saruhanlı Belediyesi Personel Alımı Yapacak

204
Saruhanlı Belediyesi

Manisa şehrimizde yer almakta olan Saruhanlı Belediyesi yayımlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel, memur ve işçi alımı yapacağını açıkladı. Saruhanlı Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında büro memuru, zabıta memuru, şoför, temizlik görevlisi ve çaycı personel alımı yapacak. Adaylar ilana 12-15 Nisan 2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve diğer müracaat detayları yazımızın devamında yer almaktadır.

Saruhanlı Belediyesi Personel Memur İşçi Alımı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Alımı yapılması planlanan kadrolar ve personel sayısı aşağıda verilmiştir.

İş Tanımı Personel Sayısı Çalışma Şekli
Büro Memuru 10 Daimi – Kadrolu
Zabıta Memuru 6 Daimi – Kadrolu
Temizlik Personeli 2 Daimi – Kadrolu
Şoför 3 Daimi – Kadrolu
Çaycı 2 Daimi – Kadrolu

Saruhanlı Belediyesi İş İlanı ve İş Başvurusu 2019

Saruhanlı Belediyesi başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları aşağıda belirtilmiştir. Adayların başvuru yapmadan önce başvuru şartlarını incelemeleri oldukça önemlidir;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
  • Affa uğramış dahi olsa devletin güvenliği ve anayasal düzene, bu düzenin işleyişine karşı işlenmiş suçlardan mahkum olmamak.
  • 18 yaşını doldurmuş olmak.
  • Görevini devam ettirmesine engel akıl hastalılığı bulunmamak.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan istenilen iş başvuru belgeleri; Kimlik fotokopisi, Şoför ilanına başvurucak adaylar için ehliyet fotokopisi belgeleri istenmektedir. Başvurular şahsen yapılacak olup, posta ve kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

  • Başvuru Adresi: İstasyon Mah. Menekşe Sok. No:2/1 Saruhanlı/MANİSA
  • İrtibat Kişisi: Melike DURAK – 0 236 357 20 85
  • Mülakat Tarihleri: 15.04.2019 – 10:00 / 17:00 saatleri arası.

Manisa ilimizden Diğer Güncel İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…