Ana Sayfa Kamu Kurumları Termik Santraller İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Termik Santraller İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Termik Santraller işçi alımı, personel alımı, eleman alımı yapacak. Termik Santral insan kaynakları iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımızda.

Termik Santraller

Termik Santral Personel Eleman İşçi Alımı 2020

Termik santral, ana işletici makinesi buhar gücüyle çalışan güç santralıdır. Isıtılan su buhara dönüştürülerek bir elektrik üretecini süren buhar türbinini döndürmekte kullanılır. Türbinden geçen buhar Rankine çevrimi denilen yöntemle bir yüzey yoğunlaştırıcıda yoğunlaştırılırak geri suya dönüştürülür. Termik santralların tasarımları arasındaki en büyük farklılık kullandıkları yakıt tiplerine göredir. Bu tesisler ısı enerjisini elektrik enerjisine dönüştürmekte kullanıldığından bazı kaynaklarda Enerji Dönüşüm Santralı olarak da geçer.Bazı termik santrallar elektrik üretmenin yanı sıra endüstriyel ve ısıtma amaçlı ısı üretimi, deniz suyunun tuzdan arındırılması gibi amaçlarla da kullanılır.

Termik Santraller Güncel İş İlanları 2020

Türkiye genelinde faaliyet gösteren 40 a yakın termik santral bulunmaktadır. Bu santrallerde çalışacak insan gücüne son yıllarda oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Artvin, Kahramanmaraş, Hakkari, Bursa, İstanbul, Çanakkale, Manisa, İzmir illerinde yer alan bu santrallerde çalışmak isteyenler için açıklanan  ilanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Termik Santrallerde Çalışmak için İş Başvurusu Nasıl, Nereye Yapılır?

Termik Santrallerde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde başvurularını gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları ve genel başvuru kısmı yer almaktadır. Şayet açık iş pozisyonları arasında uygun bir iş ilanı bulunmuyorsa, genel başvuru kısmından öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler termik santrallerde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Termik Santrallerdeki iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

 1. Afşin – Elbistan Termik Santrali İş İlanları ve İş Başvurusu Formu
 2. İskenderun Atlas Termik Santrali İş İlanları ve İş Başvurusu Formu
 3. Yatağan Termik Santrali İş İlanları ve İş Başvurusu Formu
 4. 18 Mart Çan Termik Santrali İş İlanları ve İş Başvurusu Formu
 5. Çatalağzı Termik Santrali İş İlanları ve İş Başvurusu Formu
 6. Orhaneli Termik Santrali İş İlanları ve İş Başvurusu Formu
 7. İzdemir Enerji Aliağa Termik Santrali İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Termik Santraller Personel Alımı Detayları ve İletişim Bilgisi için TIKLAYIN


DİĞER TERMİK SANTRAL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, termik santral konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan termik santral duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

3 Comments

 1. cengiz taşdemir

  20 Şubat 2019 at 12:21

  25 yıllık çelik imalat çelik montaj mekanik montaj ve demirdoğrama ustasıyım iyi derecede projem var!myk belgem var!5075019670

  Reply

 2. Ahmet

  28 Mart 2019 at 19:19

  İzmir termik santralde is ariyorum

  Reply

 3. Sefa

  12 Eylül 2020 at 13:40

  5 yıllık kepçe operatoruyum tecrübem var her alanda çalışabilirim ehliyetim de var

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir