Ana Sayfa Şehirler Adıyaman Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Engelli İşçi Alımı İlanı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Engelli İşçi Alımı İlanı

88
Engelli işçi

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı yani bilinen kısa adıyla TPAO yayınlamış olduğu ilan ile engelli işçi alımı yapacağını açıkladı. TPAO, engelli işçi alımı ilanı kapsamında işletme, iktisat veya kamu yönetimi lisans mezunu uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar Adıyaman ilinde istihdam edileceklerdir. Adayların KPSSP73 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan için son başvuru tarihi 28 Kasım 2016 olarak belirtilmiştir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Engelli İşçi Alımı İlanı 2016

Bu talebe en az %40 engelli raporu olanlar müracaat edebilir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin yada beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden, hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. 2016 KPSS P73 (Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup; Taleplere 2016 KPSS sınavına giren ve en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. SIRALAMA: Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının beş katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Önceliklilerden müracaat eden adaylar içerisinden de öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının beş katı; Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamının isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında başvuruda bulunmayan, başvuruda bulunduğu halde sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu ( Türkiye Petrolleri Adıyaman Bölge Müdürlüğü ) tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. İstenilen elemanın iş yerinde yapacağı iş : Uzman Yardımcısı

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Ağır derecede zihinsel ve ruhsal özürlü olmamak
  • Her iki gözü ama olmamak,
  • Her iki eli ve ayağı sakat olmamak,
  • İşitme yeteneğini tamamen kaybetmemiş olmak.
  • Tercihen; İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip olmak(Word, Excel Powerpoint vs.).

Çalışma Adresi : TÜRKİYE PETROLLERİ MAH.TÜRKİYE PETROLLERİ ADIYAMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 02100 ADIYAMAN MERKEZ

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı yani TPAO tarafından yapılacak olan engelli işçi alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Eski Hükümlü İşçi Alımı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı yani bilinen kısa adıyla TPAO yayınlamış olduğu ilan i…