Ana Sayfa Şehirler Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Yeşilbük Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Yeşilbük Belediyesi geçici işçi alımı yapacağını açıkladı. Yeşilbük Belediyesi işçi alımı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi haberimiz devamında yer almaktadır.

İşçi alımı

Gümüşhane ilimizde yer alan Yeşilbük Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yeşilbük Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu beden işçisi alımı yapacaktır. Yeşilbük Belediyesi işçi alımı ilanı için adaylar 29 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yeşilbük Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Bu talep Türkiye İş Kurumu Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Yeşilbük Belediye başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir. Kura çekimi 05.01.2017 Perşembe günü Yeşilbük Belediye Başkanlığı toplantı salonunda 13:00-15:00 saatleri arasında noter huzurunda yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Yapılacak iş; Yeşilbük Belediye Başkanlığında Belirli Süreli (Geçici) statüde 5 ay 29 gün süre ile Beden İşçisi (genel) pozisyonu olacaktır.Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşe Yerleştirme (0456 213 11 36 e-posta: [email protected])servisinde görevli personelden bilgi alınabilir.

Çalışma Adresi : YEŞİLBÜK BELEDİYESİ 29750 ŞİRAN


GÜMÜŞHANE İŞ İLANLARI BAŞVURU VE ŞARTLARI

İlerleyen günlerde Gümüşhane için yapacağımız kamu kurumları veya özel sektörden yeni iş ilanlarına ilişkin detaylı bilgiler ve başvuru formları Facebook üzerinden sizler için açtığımız sayfamızdan takip edebilirsiniz. Yeni ilanları ve başvuru şartlarını hızlı ve yakından takip etmek istiyorsanız buraya tıklayın ve Gümüşhane için Güncel İş İlanları sayfamızı takip edin. Merak ettiğiniz tüm soruları Facebook sayfamızdan sorabilirsiniz.

DİĞER HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir