Ana Sayfa Şehirler Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Yeşilbük Belediyesi Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

85
İşçi alımı

Gümüşhane ilimizde yer alan Yeşilbük Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile geçici işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yeşilbük Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında en az ilköğretim mezunu beden işçisi alımı yapacaktır. Yeşilbük Belediyesi işçi alımı ilanı için adaylar 29 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi detaylı ilan bilgilerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Yeşilbük Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Bu talep Türkiye İş Kurumu Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmıştır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğünden veya Kurumun www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesine ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumumuzun ve Yeşilbük Belediye başkanlığının yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe başvuran ve nihai listede yer alan adaylar ile öncelikli olarak başvuranların tamamı noter huzurunda çekilmek üzere kura listesine dahil edilecektir. Kura çekimi 05.01.2017 Perşembe günü Yeşilbük Belediye Başkanlığı toplantı salonunda 13:00-15:00 saatleri arasında noter huzurunda yapılacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvurdukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Yapılacak iş; Yeşilbük Belediye Başkanlığında Belirli Süreli (Geçici) statüde 5 ay 29 gün süre ile Beden İşçisi (genel) pozisyonu olacaktır.Talebe ilişkin ayrıntılı bilgi için Gümüşhane Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşe Yerleştirme (0456 213 11 36 e-posta: [email protected])servisinde görevli personelden bilgi alınabilir.

Çalışma Adresi : YEŞİLBÜK BELEDİYESİ 29750 ŞİRAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Gümüşhane Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Gümüşhane Belediyesi yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Gümüşhane Be…