Ana Sayfa Kamu Kurumları Türk Eximbank Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

Türk Eximbank Personel Alımı ve Güncel İş İlanları

705
Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş. (Türk Eximbank)

Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) Personel Alımı 2021

Türkiye İhracat Kredi Bankası ya da bilinen ismi ile Türk Eximbank, 1987 yılında Resmi Gazete’de yayınlanmış olan Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuş olan, ülkemizde ihracatın geliştirilmesi amacı ile kredi veren bir kurumdur. Tüm dünyada Eximbank ihraç mallarının çeşitlendirilmesi, yeni pazarlara açılmak ve ihracatta pazar payının arttırılması gibi amaçlar doğrultusunda çalışır. Ancak Türk Eximbank kredi, garanti ve sigorta işlemlerini beraber yürütmektedir. Bu anlamda diğer Eximbank’lardan farklılık göstermektedir. Türk Eximbank insan kaynakları departmanı, 2021 yılı hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini belirtmiştir. Bu kapsamda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaktır. Türk Eximbank açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvurusu, başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimiz devamında yer almaktadır.

Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) İş İlanları 2021

Türk Eximbank’ın temel amacı; ihracatın geliştirilmesi, ihraç edilen mal ve hizmetlerin çeşitlendirilmesi, ihraç mallarına yeni pazarlar kazandırılması, ihracatçıların uluslararası ticarette paylarının artırılması ve girişimlerinde gerekli desteğin sağlanması, ihracatçılar ile yurt dışında faaliyet gösteren müteahhitler ve yatırımcılara uluslararası piyasalarda rekabet gücü ve güvence kazandırılması, yurt dışında yapılacak yatırımlar ile ihracat maksadına yönelik yatırım malları üretim ve satışının desteklenerek teşvik edilmesidir. Türk Eximbank’ın genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Ayrıca Ankara’da bölge müdürlüğü ve İzmir’de şubesi; Konya, Denizli, Kayseri, Gaziantep, Bursa, Adana ve Trabzon’da irtibat büroları bulunmaktadır. Türk Eximbank 2021 yılında büyüme hedefleri ve bünyesinde bulunan eleman açıklarını kapatabilmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı ve memur alımı yapacaktır. Türk Eximbank iş ilanları içinde ilköğretim, lise, ön lisans ve üniversite mezunu çok sayıda yeni personel alacaktır. Yayınlanacak olan iş ilanları içinde uzman yardımcısı, hizmetli, operasyon yetkilisi, müfettiş yardımcısı, büro elemanı, satış görevlisi gibi sayısız kadro ve pozisyonda alımlar yapacaktır. Ayrıca engelli personel alımı ve eski hükümlü işçi alımı da yapacağını açıklamıştır. Aşağıda 2020  ve 2021 yılında yayınlanmış güncel Eximbank iş ilanları yer almaktadır.

  • Türk Eximbank Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Türk Eximbank Engelli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Türk Eximbank İş Başvurusu 2021

Türk Eximbank tarafından her sene çok sayıda yeni iş ilanı yayınlayarak çok sayıda yeni personel alımı, memur alımı gerçekleştirmektedir. Tüm bu ilanlar ve bu ilanlara ait iş başvurusu detayları, başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgiler www.elemanuzman.com sitemiz üzerinde yayınlanmaktadır. Bu ilanları kaçırmamak için tek yapmanız gereken sosyal ağlardan bizleri takip etmektir. Ayrıca Türk Eximbank bazı iş ilanlarını İŞKUR üzerinden de yayınlamaktadır. Her ilanda aranan başvuru şartları ve başvuru yapmak isteyenlere sunulmuş olan başvuru formu farklılık göstermektedir. Türk Eximbank iş ilanları ve iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

One Comment

  1. zeynep

    4 Şubat 2020 at 12:12

    iş ilanlarını öğrenmek istiyorum

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…