Ana Sayfa Kamu Kurumları Türk Hava Yolları Büro Personeli Alımı İlanı

Türk Hava Yolları Büro Personeli Alımı İlanı

Türk Hava Yolları bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu 50 personel alımı yapılacağı ilan edildi. İlana başvuru şartları, tarihleri, başvuru formu ve müracaat detayları haberimizde.

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları tarafından yayınlanan iş ilanı kapsamında 45 büro personeli alımı yapılacağı açıklandı. THY bünyesine yapılan memur personel alımlarında başvurular 25 Şubat 2019 tarihinde alınmaya başlamıştır. İlana son başvurular 29 Şubat 2019 tarihine kadar yürütülmeye devam edecektir. THY personel alımları, THY Teknik Anonim Şirketi bünyesine yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları ve işe alım süreci hakkındaki detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Türk Hava Yolları Engelli Personel Alımı İlanı 2019

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan iş başvurusu şartları arasında; en az lise mezunu olması ve 18 ile 45 yaş aralığında olması gerekmektedir.  Alımı yapılması planlanan personeller büro görevlisi olarak istihdam edileceklerdir. Bu kadroya sadece engelli personel alımları gerçekleştirilmektedir. Başvurularda adaylardan askerlik hizmetini tamamlamış olmaları istenmektedir. Ayrıca bu ilana kadın adaylarda iş başvurusunda bulunabiliceklerdir. Başvurusu kabul edilen ve iş başı yaptırılan büro memurlarından bağlı bulunduğu ünite tarafından yürütülen faaliyetlerin gerektirdiği yazışma, haberleşme, dosyalama ve arşivleme işlerinin yürütülmesi işlerini yapabilecek kişiler aranmaktadır. İlan başvuruları İŞKUR üzerinden alınacak olmakla birlikte ayrıca adayların tercihen İstanbul’ da ikamet ediyor veya edebilicek olmaları istenmektedir.

İlana başvuruda bulunmak için adayların İŞKUR’a kayıtlı olmaları ve internet üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Bu nedenle işkur üzerindeki bilgilerinizin güncel olması oldukça önemlidir. İlana başvuran adayların, başvurularının ardından işveren ile iletişime geçmeleri işe alım sürecinde büyük önem arz etmektedir. İlanın tam metnine işkur sitesi üzerinden açık iş ilanları kısmına giriş yaparak THY yazıp aratmaları yeterlidir. Sitemizde yer alan diğer THY iş ilanları ve THY iş başvurusu formuna ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

THY – Türk Hava Yolları Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu Formu için TIKLAYIN!

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ptt Personel Alımı

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü olarak hizmet sunan PTT, Türkiye’nin kaps…