Ana Sayfa Meslekler Zamlı Hemşire Maaşları

Zamlı Hemşire Maaşları

579
hemşire

2021 Zamlı Hemşire Maaşları

Hemşirelik oldukça zor ve meşakkatli bir meslektir. Bu mesleği seçmek isteyen bireyler öncelikle bu meslek sayesine elde edecekleri gelirden önce vicdanen bu mesleği yapmaları gerekmektedir. Çünkü hemşirelerin oldukça zor ve yorucu bir iş hayatları bulunmaktadır. Neredeyse çalışma süreniz boyunca oturup dinlenecek vakit bulmakta zorlanabilirsiniz. Hemşirelik mesleğinin zorluğu sayarak bitiremeyeceğimiz kadar fazladır. Ancak bu mesleği severek icra edenler için çok güzel bir yanı bulunmaktadır. Bu meslekte insanlara doğrudan yardım etme şansı elde edersiniz. İnsanlara yardım etmeyi seven, sabırlı, şefkatli, sevecen insanlar daha kolay bir şekilde hemşirelik mesleğini yerine getirebilmektedir. Hemşirelik mesleği hakkında çok daha detaylı bilgiyi “Hemşire nedir?” haberimizde detaylı olarak verdik. İlgili habere ulaşmak için TIKLAYIN

2021 Özel Hastane ve Devlet Hastanesi Hemşire Maaşları

Hemşirelerin zorlayıcı iş hayatlarının yanında elde ettikleri gelir de sizleri tatmin etmeyebilir. Yıllara göre hemşire maaşları aşağıda vermiş olduğumuz tabloda açıkça yer almaktadır. Hemşire maaşları bekar hemşireler üzerinden hesaplanmıştır. Ayrıca özel veya kamu kurumlarına göre hemşirelerin almış oldukları döner sermaye miktarları değişmektedir.

Hizmet Sektörü Hizmet Yılı Güncel Hemşire Maaşları
Döner Sermaye Dahil Döner Sermaye Hariç
Kamu 2021 6,500,00 5,600,00
Kamu 2020 6,150,45 5,150,60

2021 Baş Hemşire ve Uzman Hemşire Maaşları

Öncelikle yukarıda vermiş olduğumuz rakamlar devlet hastanesinde çalışan bir hemşirenin kazanmış olduğu meblağdır. Özel sektörde bu miktarlar değişebilir. Ancak baş hemşire maaşları özel sektörde de yine yukarıda vermiş olduğumuz rakamlara yakındır.  Hemşire maaşları hakkında her türlü soru, sorun ya da maaşların az ya da çok olduğu ile ilgili görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir ve sesinizi duyurabilirsiniz.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

One Comment

  1. Gülcan AĞIM

    29 Aralık 2019 at 23:01

    Merhaba daha once temizlik isi yaptim yemekhanede calistim yardımcı olursanız sevinirim

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Ambulans Şoförü Nasıl Olunur? Maaşları Ne Kadar?

Ambulans Şoförü Nasıl Olunur? ve ne kadar kazanırım diye soran herkesin bu yazımızı okumas…