Ana Sayfa Meslekler Zamlı Hemşire Maaşları

Zamlı Hemşire Maaşları

2020 yılı zamlı 4 yıllık fakülte mezunu, üniversite mezunu, baş hemşire, yüksek hemşire maaşları. Hemşireler ne kadar para kazanıyorlar? Hemşireler ne kadar maaş alıyorlar? Lise mezunu hemşire maaşları ne kadardır? Ocak ve Temmuz hemşire maaşları ve fazlası haberimiz devamında.

hemşire

2020 Zamlı Hemşire Maaşları

Hemşirelik oldukça zor ve meşakkatli bir meslektir. Bu mesleği seçmek isteyen bireyler öncelikle bu meslek sayesine elde edecekleri gelirden önce vicdanen bu mesleği yapmaları gerekmektedir. Çünkü hemşirelerin oldukça zor ve yorucu bir iş hayatları bulunmaktadır. Neredeyse çalışma süreniz boyunca oturup dinlenecek vakit bulmakta zorlanabilirsiniz. Hemşirelik mesleğinin zorluğu sayarak bitiremeyeceğimiz kadar fazladır. Ancak bu mesleği severek icra edenler için çok güzel bir yanı bulunmaktadır. Bu meslekte insanlara doğrudan yardım etme şansı elde edersiniz. İnsanlara yardım etmeyi seven, sabırlı, şefkatli, sevecen insanlar daha kolay bir şekilde hemşirelik mesleğini yerine getirebilmektedir. Hemşirelik mesleği hakkında çok daha detaylı bilgiyi “Hemşire nedir?” haberimizde detaylı olarak verdik. İlgili habere ulaşmak için TIKLAYIN

2020 Özel Hastane ve Devlet Hastanesi Hemşire Maaşları

Hemşirelerin zorlayıcı iş hayatlarının yanında elde ettikleri gelir de sizleri tatmin etmeyebilir. Yıllara göre hemşire maaşları aşağıda vermiş olduğumuz tabloda açıkça yer almaktadır. Hemşire maaşları bekar hemşireler üzerinden hesaplanmıştır. Ayrıca özel veya kamu kurumlarına göre hemşirelerin almış oldukları döner sermaye miktarları değişmektedir.

Hizmet SektörüHizmet YılıGüncel Hemşire Maaşları
Döner Sermaye DahilDöner Sermaye Hariç
Kamu20206,150,455,150,60
Kamu20195,560.50 TL4,560.16 TL

Öncelikle yukarıda vermiş olduğumuz rakamlar devlet hastanesinde çalışan bir hemşirenin kazanmış olduğu meblağdır. Özel sektörde bu miktarlar değişebilir. Ancak baş hemşire maaşları özel sektörde de yine yukarıda vermiş olduğumuz rakamlara yakındır.  Hemşire maaşları hakkında her türlü soru, sorun ya da maaşların az ya da çok olduğu ile ilgili görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilir ve sesinizi duyurabilirsiniz.

Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

 


DİĞER HEMŞİRE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

ElemanUzman.com, hemşire konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle elemanuzman.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. ElemanUzman.com'dan yapılan hemşire duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

E-posta adresinizi yazın :

One Comment

  1. Gülcan AĞIM

    29 Aralık 2019 at 23:01

    Merhaba daha once temizlik isi yaptim yemekhanede calistim yardımcı olursanız sevinirim

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir