Ana Sayfa Kamu Kurumları Kayseri Erkilet Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

Kayseri Erkilet Havalimanı Personel Alımı ve İş Başvurusu

6,278
Kayseri Erkilet Havalimanı

Kayseri Erkilet Havalimanı, Kayseri ilinde bulunan havalimanıdır. 1998 yılında sivil hava trafiğine açılmıştır. Erkilet Havalimanı’nın bitişiğinde 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı konuşludur. Bu birliğe bağlı C-130, C-160, CN-235 VE A-400M tipi askeri nakliye uçakları meydanı yoğun olarak kullanırlar. Bunun dışında meydanda yoğun bir sivil kargo trafiği de mevcuttur. Erkilet Havalimanı büyük uçakları da ağırlayacak kapasiteye sahiptir ve ayrıca zaman zaman askeri yakıt ikmal uçakları da meydanı kullanmaktadır. Kayseri Havalimanı personel alımı ve memur alımı iş ilanları ile iş başvurusu formu detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

Kayseri Havalimanı Personel, Memur, Eleman, İşçi Alımı 2021

Kayseri il bakımından bulunduğu bölgenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda Türkiye’nin yurt dışına en fazla göç vermiş illerindendir. Özellikle yaz aylarında ülkesine dönen kişilerin yoğun olarak kullandığı havalimanına yıl boyunca farklı zamanlarda personel alımı, güvenlik alımı ve işçi alımı yapılmaktadır. Havalimanı tarafından yayımlanmış iş ilanları aşağıda liste olarak verilmiştir.

Kayseri Havalimanı Güncel İş İlanları 2021

Kayseri Havalimanı tarafından personel ihtiyacını karşılamak adına yayınlanan iş ilanları içinde; Personel Alımı, Eleman Alımı, İşçi Alımı, Güvenlik Görevlisi Alımı , Temizlik Personeli, Satış ve Ödeme Danışmanı, İnsan Kaynakları Personeli, Bilet Satış Uzmanı, Danışma Personeli, Kargo Takip Personeli, Yolcu Hizmetleri Personeli, Yer Hizmetleri Personeli, Hava Hizmetleri Personeli, Apron Memuru, Lojistik Elemanı, Ofis Personeli, Vize Pasaport İşlemleri Elemanı, Uçak Güvenlik Personeli, Arff memuru, Havalimanı içinde faaliyet gösteren Mağazalar için Sorumlular ve Mağaza Personelleri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Deneyimli deneyimsiz, bay, bayan adaylar bu ilanlara iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Kayseri Havalimanı İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Kayseri Havalimanı iş başvurusu yapmak için izlemeniz gereken iki alternatif başvuru şekli mevcut. Bunlardan birincisi Kayseri Havalimanı bünyesine önceden hazırladığınız CV’nizi ileterek yapılır. İkinci yol ise aşağıda anlatacağımız internet üzerinden yapılan başvurulardır. Kayseri Havalimanı iş başvuru formu 2021 yayınlamışsa bunu bilgisayarınıza indirebilir ve doldurduktan sonra yazdırıp İnsan Kaynakları birimine elden teslim edebilirsiniz. Eğer başvurunuzu doğrudan Kayseri Havalimanı üzerinden yapmayacaksanız başvuru formuna ihtiyacınız bulunmamakta. Aşağıdaki bağlantı üzerinden online olarak alımları takip edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı İş Başvurusu yapmak için TIKLAYIN

Bu yazımızda sizlere Kayseri Havalimanına İş Başvurusu Nasıl Yapılır konusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden bizlere iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı (Facebook) ve (instagram) takip ederek güncel personel, memur, işçi alımlarını takip edebilir ayrıca kamu ve özel sektör firmalarına nasıl iş başvurusunda bulunacağınızı detayları ile öğrenebilirsiniz.

3 Comments

 1. özdemyapıcı

  6 Şubat 2020 at 19:39

  ben tgsye girmek istiyorum beni işe alın ben cok hızlı çalışırım benim terçüban var benim yaşın 35 05312060767

  Reply

 2. Ahmet

  15 Haziran 2020 at 09:27

  Benim silahlı güvenlik kartım var işe çok ihtiyacım var yardımcı olur musunuz evliyim kirazıyım 2 çocuk var allah için yardımcı olun yaş 28

  Reply

 3. Serpil

  25 Kasım 2021 at 15:38

  Ben Serpil İstanbul havalimanında güvenlik görevlisi olarak görev yaptım ve evlendim kayseriye geldim görevime kayseri havalimanında devam etmek istiyorum

  Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Tai İş Başvurusu 2022 – Tusaş İş İlanları Açıldı

Tai İş Başvurusu yani Tusaş Personel Alımı ilanları 2022 yılı için yeniden açıldı. Tusaş İ…